Integrisani LCD ekran omogućava praćenje napona, struje i stanja baterije u realnom vremenu, dok USB izlazi (5V) omogućavaju direktno punjenje mobilnih uređaja.
Regulator automatski detektuje 12V ili 24V sisteme i nudi zaštitu od preopterećenja, kratkog spoja, obrnutog polariteta i prenapona. Idealno rešenje za kampere, čamce, vikendice, bašte i off-grid sisteme.
Victron BlueSolar PWM LCD&USB 12/24V-30A – Solarni regulator punjenja
SKU: 5084
7.608,00 RSDPrice
Quantity
  • Specifikacija Vrednost
    Model BlueSolar PWM-LCD&USB 12/24V-30A
    Sistem napon 12V / 24V (automatska detekcija)
    Maksimalna struja punjenja 30 A
    Maksimalna PV snaga 12V: 360 W / 24V: 720 W
    Tehnologija PWM (Pulse Width Modulation)
    Ekran LCD sa pozadinskim osvetljenjem
    USB izlaz 5V / 2A (ukupno iz 2 porta)
    Zaštite Obrnuta polaritet, preopterećenje, kratki spoj, prenapon
    Tipovi baterija AGM, GEL, olovne, litijum (sa BMS)
    Dimenzije 101 × 184 × 47 mm
    Težina ~0,35 kg
    Radna temperatura -35°C do +60°C