Mean Well GST60A12-P1J je pouzdan desktop AC/DC adapter snage 60W, dizajniran za industrijsku i komercijalnu upotrebu.
Opremljen IEC320-C14 ulazom i standardnim P1J DC priključkom (2.1 x 5.5 x 11mm), ovaj adapter pruža stabilan izlaz od 12V DC uz maksimalnu struju od 5A.
Zahvaljujući energetskoj efikasnosti do 89.5% i izuzetno niskoj potrošnji u stanju mirovanja (<0.075W), GST60A12-P1J ispunjava najstrože međunarodne standarde energetske efikasnosti i sigurnosti.
    Mean Well GST60A12-P1J – 60W Desktop AC/DC Adapter sa visokom efikasnošću
    SKU: 2294
    2.904,00 RSDPrice
    Quantity
    • SPECIFIKACIJE VREDNOSTI
      Proizvođač Mean Well
      Model GST60A12-P1J
      Ulazni napon 90 ~ 264VAC / 135 ~ 370VDC
      Frekvencija 47 ~ 63Hz
      Izlazni napon 12V DC
      Maksimalna izlazna struja 5A
      Maksimalna izlazna snaga 60W
      Efikasnost Do 89.5%
      Potrošnja bez opterećenja < 0.075W
      DC priključak P1J (2.1 x 5.5 x 11mm)
      Zaštite Kratki spoj, prenapon, preopterećenje, pregrevanje
      Radna temperatura -30°C do +70°C
      Dimenzije 125 x 50 x 31.5 mm