Mean Well GST90A24-P1M je visoko pouzdan desktop AC/DC adapter snage 90W, namenjen za profesionalnu i industrijsku upotrebu. Opremljen IEC320-C14 ulazom i standardnim P1M DC priključkom (2.5 x 5.5 x 11mm), ovaj adapter isporučuje stabilan izlaz od 24V DC uz maksimalnu struju od 3.75A.
Sa efikasnošću do 90% i izuzetno niskom potrošnjom u stanju mirovanja (<0.15W), GST90A24-P1M zadovoljava najstrože međunarodne standarde energetske efikasnosti (Level VI) i sigurnosti. Idealan je za napajanje telekomunikacione opreme, industrijskih uređaja, potrošačke elektronike i kancelarijskih sistema.
Moguća varijanta sa PC-MDP-401-3P konektorom ( pogledati sliku  3 ) - izradjujemo po zahtevu.
    Mean Well GST90A24-P1M – 90W Desktop AC/DC Adapter sa izlazom 24V
    SKU: 2274
    4.746,00 RSDPrice
    Quantity
    • SPECIFIKACIJE VREDNOSTI
      Proizvođač Mean Well
      Model GST90A24-P1M
      Ulazni napon 90 ~ 264VAC / 127 ~ 370VDC
      Frekvencija 47 ~ 63Hz
      Izlazni napon 24V DC
      Maksimalna izlazna struja 3.75A
      Maksimalna izlazna snaga 90W
      Efikasnost Do 90%
      Potrošnja bez opterećenja < 0.15W
      DC priključak P1M (2.5 x 5.5 x 11mm)
      Zaštite Kratki spoj, prenapon, preopterećenje, pregrevanje
      Radna temperatura -30°C do +70°C
      Dimenzije 145 x 60 x 32 mm
      Težina 0.45 kg
      Sertifikati UL62368-1, EN62368-1, PSE, CCC, EAC, BIS, KC itd.
      Kućište Plastično, 94V-0 vatrootporno